Firma

Najbardziej pasjonująca w naszej pracy jest możliwość tworzenia, a najciekawsze, że to niesamowicie zmienia rzeczywistość. Działamy na rynku informatycznym od 1994. Obsługujemy zarówno korporacje jak i małe firmy. Od 2006 roku rozwijamy system Profis Poligrafia. Zaczynaliśmy od małych drukarni i nadal je obsługujemy, chociaż wiele z nich znacznie w tym czasie urosło. Nasi klienci to firmy zatrudniające kilkanaście, kilkadziesiąt i więcej osób. Cały czas troszczymy się o to, żeby praca z naszym systemem była coraz szybsza, sprawniejsza i bardziej efektywna. Nasze rozwiązania są mocno konfigurowalne. Nie musisz mieć sztabu ludzi żeby z nich skorzystać.

Koncentrujemy się na automatyzacji. Czas Twój i Twojej załogi jest dla nas cenny. Zaimplementowaliśmy wiele funkcjonalności, które mogą się wykonać w tle, żeby nie zaprzątać głowy Twoim pracownikom. 
Elastyczność towarzyszy nam od zawsze. Mimo kilkudziesięciu wdrożeń, albo właśnie dzięki nim wiemy że Twój biznes różni się od wszystkich, które do tej pory obsługujemy i jesteśmy na to przygotowani. Nasz system oferuje mnóstwo opcji konfiguracyjnych, o których możesz zapomnieć jak tylko je ustawimy. Jeśli jednak potrzebne będzie rozszerzenie systemu zrealizujemy je dla Ciebie, tak żeby nie utrudnić pracy naszym dotychczasowym klientom. Zrealizowaliśmy z sukcesem kilka projektów dotowanych z różnych funduszy Europejskich i krajowych. Od 2017 roku działalność związana z systemem xProfis Poligrafia została wydzielona osobnej spółki i jest prowadzona obecnie przez XPROFIS Sp. z o.o.

Niezmiennie staramy się bardziej.