Comarch Optima - Wrocław

 • Oprogramowanie Comarch ERP Optima

dostarczane przez lidera systemów ERP w Polsce, firmę Comarch S.A. jest w stanie zapewnić odpowiednią kontrolę nad Twoim przedsiębiorstwem. Ten system ERP (ang. Enterprise Resources Planning) doskonale sprawdza się w małym i średnim biznesie i zapewnia bezpieczeństwo inwestycji w IT.

Prowadząc firmę z pewnością chcesz by działała ona wydajnie, rozwijała się i przynosiła jak największe zyski.

W XPROFIS dbamy o to, by nasi klienci mogli łatwo i szybko opanować obsługę nowatorskiego oprogramowania. Z nami zarządzanie działalnością stanie się przystępne dzięki wsparciu profesjonalistów odpowiedzialnych za wdrożenia programów Comarch Wrocław.

Skuteczne rozwiązania dla biznesu – wdrożenie Optimy przez XPROFIS

oprogramowanie comarch optima Wrocław - drukarnia

System Comarch Wrocław ERP Optima powstał z myślą o wszelkiego rodzaju małych i średnich firmach z dowolnej branży. Liczne wbudowane rozwiązania sprawiają, że oprogramowanie cieszy się ogromną popularnością wśród biznesów związanych z rozliczeniami, jak biura rachunkowe czy doradcy podatkowi.

Wspiera również działania związane z wystawianiem faktur, handlem oraz zarządzaniem magazynami. Dzięki temu praktycznemu rozwiązaniu możliwa jest optymalizacja wielu zadań wykonywanych przez działy księgowe w przedsiębiorstwach. Dzięki dodatkowym funkcjonalnościom od XPROFIS od kilkunastu lat sprawdza się również w firmach produkcyjnych.

Comarch Wrocław

 • DOSTĘPNE MODUŁY

Sprzedaż i magazyn

Kompleksowe rozwiązanie handlowo – magazynowe, umożliwia obsługę sprzedaży detalicznej. Jest to też mobilny program do inwentaryzacji.

Księgowość

Moduły do prowadzenia uproszczonej i pełnej księgowości oraz zarządzania środkami trwałymi.

Płace i Kadry

Program Comarch ERP Optima do obsługi kadr i płac wraz z opcjonalnym portalem pracownika dostępnym z przeglądarki internetowej.

Rozwiązania dla biur rachunkowych

Prowadzenie księgowości, kadr i płac, elektroniczna wymiana dokumentów i proste tworzenie różnorodnych analiz.

CRM i serwis

Narzędzia do obsługi kontaktów z klientami, tworzenia ofert i obsługi serwisowej w dowolnej branży.

Raportowanie i analizy

Intuicyjne narzędzia do budowy analiz i raportów, dostępne w przeglądarce internetowej lub na pulpicie komputera. Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI powstał z myślą o właścicielach i osobach zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza on informacji niezbędnej do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki umożliwieniu analizowania i porównywania danych w Comarch Wrocław ERP Optima Analizy BI nie trzeba czekać na powstające długo raporty i można działać znacznie efektywniej.

Rozwiązania mobilne

Pakiet aplikacji Comarch Optima na urządzenia mobilne pozwalające na kompleksową obsługę przedsiębiorstwa z każdego miejsca.

Sprzedaż w internecie

Rozwiązania do skutecznej sprzedaży w kanale internetowym, zarówno dla klientów detalicznych jak i biznesowych.

 • Wymagania sprzętowe i programowe:
 • Procesor firmy Intel lub AMD min. 2 GHz
 • 2 GB pamięci RAM *
 • Dysk: 5 GB wolnej przestrzeni
 • System operacyjny Windows 10; Windows 8.1; Windows 8; Windows 7 Service Pack 1; Windows Server 2008 Service Pack 2; Windows Server 2008 R2 Service Pack 1; Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2; Windows Server 2016.
 • Zalecana minimalna rozdzielczość ekranu to 1024x768
 • Drukarka pracująca w systemie Microsoft Windows
 • Program pracuje w oparciu o bazę Microsoft SQL Server 2008, 2008 R2, 2012, 2014, 2016 lub 2017

Uwaga:
* 4GB gdy używany jest moduł Comarch ERP Optima Analizy BI

Wdrażanie przez profesjonalistów

XPROFIS jest firmą z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie oprogramowania dla małych i średnich biznesów. Wdrożenie Optimy wykonujemy kompleksowo, jako Autoryzowany Partner Comarch Wrocław. Usługa dostępna jest nie tylko dla klientów z Wrocławia i Dolnego Śląska, ale także z innych rejonów Polski. Dzięki profesjonalnemu wsparciu otrzymasz system do sprawnego zarządzania firmą, który zostanie przystosowany do Twoich potrzeb. Otrzymasz dostęp do niezbędnych funkcji i modułów, aby kontrola i monitorowanie działalności stały się przejrzyste i dostępne w każdej chwili.

Comarch Optima Wrocław – system dla każdej branży

Niezależnie od profilu prowadzonego biznesu, rozwiązania oferowane przez Comarch doskonale sprawdzą się, gdy konieczne jest zoptymalizowanie pracy w firmie i zwiększenie jej wydajności. Wdrożenie systemu przez XPROFIS pozwoli przystosować oprogramowanie do wykonywania niezbędnych zadań w firmie oraz przygotować kadrę pracowniczą do wykorzystania nowych technologii. Optima znajdzie liczne zastosowania między innymi w:

 • księgowości, fakturowaniu oraz rozliczeniach,
 • handlu i magazynowaniu,
 • działach kadr i płac,
 • branży e-Commerce,
 • obsłudze klienta,
 • automatyzacji i robotyzacji,
 • usługach finansowych,
 • produkcji,
 • przygotowaniu raportów i analiz.

Dla każdej z tych dziedzin Optima posiada wbudowane narzędzia lub dedykowane moduły, które można wykorzystać, kiedy są potrzebne. Rozszerzenie funkcjonalności o dodatkowe aplikacje jest możliwe w każdej chwili, a instalacja zajmuje niewiele czasu.

Sprawnie i zdalnie – wdrożenie Comarch Optima w chmurze

Oprogramowanie firmy Comarch posiada model stacjonarny oraz abonamentowy. To właśnie ten drugi dostępny jest w chmurze, dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia uruchomisz za pośrednictwem Internetu. Wdrażając tego typu rozwiązanie przy wsparciu XPROFIS możesz znacząco usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa i bez większego trudu prowadzić pracę zdalną lub hybrydową. Model abonamentowy świetnie sprawdza się w przypadku rozliczeń z urzędami czy prowadzenia sklepu internetowego. Cała obsługa odbywa się bez konieczności instalacji na Twoim komputerze.

Za sprawą możliwości korzystania z systemu ERP w każdym miejscu i o dowolnej porze zyskasz spokój i pewność, że wszystkie działania firmy są zawsze pod kontrolą. Natychmiastowy wgląd do raportów, analiz i niezbędnych informacji to ogromne wsparcie w prowadzeniu działalności. Za stabilność oprogramowania oraz bezpieczeństwo danych odpowiadają serwerownie Comarch Data Center, a dostęp do nich uzyskasz za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Optymalizacja i bezpieczeństwo – system zarządzania firmą Optima

Korzystając z profesjonalnego wsparcia XPROFIS możesz znacząco zwiększyć wydajność przedsiębiorstwa oraz jakość świadczonych usług. Przeprowadzamy wdrożenia systemów Comarch ERP Optima i pomagamy naszym klientom odpowiednio wykorzystywać możliwości oprogramowania, by ich firmy działały wydajniej niż kiedykolwiek.

Zachęcamy do kontaktu!